Τα ονόματα του συνδυασμού

Τα ονόματα του συνδυασμού

 

 

 
 
Δόθηκε πριν λίγο στην δημοσιότητα το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού "ΜΥΚΟΝΟΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ"  του Ανδρέα Φιορεντίνου. Η κατάθεση έγινε την Κυρικαής στο Πρωτοδικείο Σύρου ενώ σύμφωνα με την ανακοίνωση που εξέδωσε η Δημοτική Παράταξη πρόκειται για έναν  "αξιόμαχο Συνδυασμό νίκης χωρίς καμιά παρέκκλιση από τις αρχές μας". 
 
"Ευχόμαστε καλό  προεκλογικό αγώνα. Ενός αγώνα που πρέπει να διέπεται από εντιμότητα, πολιτικά επιχειρήματα και αξιοπρέπεια. Χαρακτηριστικά που απαιτούνται να εφαρμόσει η νέα δημοτική αρχή που θα προκύψει από τις εκλογές τις 18-5-2014, στα πλαίσια ενός νέου μοντέλου διοίκησης για το νησί μας" καταλήγει η ανακοίνωση.
 
Ακολουθούν αναλυτικά τα ονόματα του συνδυασμού:
 
Υποψήφιος Δήμαρχος : ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟΥ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
 
1. ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
5. ΒΙΓΛΙΑΡΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΒΛΑΝΤΗ ΛΙΛΙΑΝ του ΣΕΜΤΩΒ
7. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
9. ΓΡΥΜΠΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11.ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12.ΔΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13.ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14.ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΡΚΟΥ
15.ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16.ΖΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΖΑΝΝΗ
18.ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ 
19.ΚΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20.ΚΑΝΑΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21.ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
22.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
23.ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
24.ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
25.ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26.ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
27.ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28.ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29.ΜΗΤΡΟΠΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
30.ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
31.ΜΟΥΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32.ΜΠΛΟΕΜ ΚΟΥΚΑΣ ΖΑΚΗ ΖΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33.ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
34.ΝΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
35.ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
36.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
37.ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΑ ΜΕΛΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
38.ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39.ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
40.ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
41.ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥ
42.ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
43.ΣΚΕΠΑΘΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44.ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
45.ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ 
46.ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
47.ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
48.ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49.ΤΣΙΡΙΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
50.ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
51.ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ
 
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
2. ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΚΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ
5. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
6. ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΚΟΝΙΩΝ
 
1. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
4. ΓΡΥΜΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΕΝΑΡΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΤΕΪΖΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ
9. ΠΑΥΛΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΥΓΚΙΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11. ΦΑΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
12. ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΙΚΟΣ του ΞΕΝΟΥ