Το ψηφοδέλτιο του υπ. Περιφερειάρχη Γιώργου Χατζημάρκου. Όλα τα ονόματα

Το ψηφοδέλτιο του υπ. Περιφερειάρχη Γιώργου Χατζημάρκου. Όλα τα ονόματα

 

Το ψηφοδέλτιο του Περιφερειακού συνδυασμού "Μπροστά το Νότιο Αιγαίο" κατέθεσε χθες στην Σύρο ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Γιώργος Χατζημάρκος.

Από την Μύκονο ως υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι κατεβαίνουν οι Στέλιος Μπρίγγος, Κατερίνα Μονογυιού και Νίκος Αντωνακόπουλος. Αμέσως μετά την κατάθεση του ψηφοδελτίου στο Πρωτοδικείο Σύρου ο κ. Χατζημάρκος δήλωσε:

 

"Για ακόμη μια φορά αποδεικνύεται πως η αγάπη για τον τόπο, η ανιδιοτελής θέληση για προσφορά και η προοπτική ευημερίας και ανάπτυξης, μπορούν να αποδειχθούν μεγαλύτερο κίνητρο από τους οποιουσδήποτε κομματικούς και προσωπικούς περιορισμούς. Σε μια εποχή που κατά κοινή αποδοχή η συνεργασία αποτελεί προαταιτούμενο για να πάει ο τόπος μας μπροστά, η ρήξη με το κατεστημένο είναι επιτακτικ΄΄η και εμείς την επισφραγίζουμε με την ολοκλήρωση της πορείας σύνθεσης μια ομάδας που θα αναδείξει την περιφερειακή παράταξη Μπροστά το Νότιο Αιγαίο, νικητή των εκλογών και θα οδηγήσει τα νησιά μας στο μέλλον που τους αξίζει".

 

Το ψηφοδέλτιο της Περιφερειακής Κίνησης "Μπροστά το Νότιο Αιγαίο":

 

Χατζημάρκος Γεώργιος του Αντωνίου
(Υποψήφιος Περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου)

 

Κόκκινος Χαρράλαμπος του Ανδρέα
(Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Δωδεκανήσου)

 

Λεονταρίτης Γεώργιος του Ευάγγελου
(Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Κυκλάδων)

 

Περιφερειακή Ενότητα Άνδρου

 

1. Δαλέζιος Ιγγκλις Ιωάννης του Αντωνίου

 

2. Λότσαρης Δημήτριος του Ανδρέα

 

Περιφερειακή Ενότητα Θήρας

 

1. Αρτέμης Νικόλαος του Μηνά

 

2. Δαρζέντας Ματθαίος του Αντωνίου

 

3. Καραμολέγκου Ιουλία (Καλογερου) του Πέτρου

 

4. Λειβαδάρου Θεώνη (Κοσκωτα) του Εμμανουήλ

 

5. Ρούσσου Κυριακή του Εμμανουήλ

 

Περιφερειακή Ενότητα Καλύμνου

 

1. Βαγγέλης Ιωάννης του Γεωργίου

 

2. Θεμελαρος Ιωάννης - Ανδρέας (Τσούμπος) του Ελευθερίου

 

3. Καλαθιανάκης Άγγελος του Γεωργίου

 

4. Καμίτσης Γεώργιος του Ελευθερίου

 

5. Κούλιας Γεώργιος - Δημήτριος του Ιωάννη

 

6. Μάρτικας Παναγιώτης του Σπυρίδωνος

 

Περιφερειακή Ενότητα Καρπάθου

 

1. Μαλανδρής Μηνάς - Αναστάσιος του Ιωάννη

 

2. Μηνατσης Ιωάννης του Γεωργίου

 

Περιφερειακή Ενότητα Κέας - Κύθνου

 

1. Βιτάλης Παναγιώτης (Θερμιωτης) του Αντωνίου

 

2. Βρεττός Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Αθανασίου

 

Περιφερειακή Ενότητα Κω

 

1. Βαβίθης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

2. Γιαλλίζης Στέργιος του Βασιλείου

 

3. Κανετάκης Γεώργιος του Θεμιστοκλή

 

4. Μενασε Μιχαήλ - Αλέξανδρος του Βίκτωρα

 

5. Νακη Ευριδίκη (Φρύντη) του Γεωργίου

 

6. Οικονόμου Μηνάς του Δημητρίου

 

7. Σταυριανός Νικόλαος του Εμμανουήλ

 

8. Τσακίρης Νικόλαος του Αναστασίου

 

9. Τσιρπάνλη Γεωργία (Ζέτα) του Κωνσταντίνου

 

10. Χαλκίδιος Γεώργιος του Εμμανουήλ

 

11. Χαματζόγλου Δημήτριος του Δανιήλ

 

Περιφερειακή Ενότητα Μήλου

 

1. Βενάκης Νικόλαος του Γεωργίου

 

2. Μακρής Κωνσταντίνος του Μιχαήλ

 

Περιφερειακή Ενότητα Μυκόνου

 

1. Αντωνακόπουλος Νικόλαος του Ανδρέα

 

2. Μονογυιού Αικατερίνη (Μεσίνη) του Μιχαήλ

 

3. Μπρίγγος Στυλιανός του Δημητρίου

 

Περιφερειακή Ενότητα Νάξου

 

1. Βασιλάκη Μαρίνα τοου Γρηγορίου

 

2. Μανιος Γεώργιος του Στυλιανού

 

3. Μαργαρίτης Ιωάννης (Μπαρμπούνης) του Μιχαήλ

 

4. Μενδρινός Ανάργυρος του Μιχαήλ

 

5. Μπουγιούκας Εμμανουήλ του Ιωάννη

 

Περιφερειακή Ενότητα Πάρου

 

1. Καρασαντες Ιωάννης του Ευάγγελου

 

2. Μανέτα Βαρβάρα του Κωνσταντίνου

 

3. Μπίζας Κωνσταντίνος του Νικολάου

 

Περιφερειακή Ενότητα Ρόδου

 

1. Ανανίας Άγγελος τοου Μελετίου

 

2. Γιασιράνη Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Εμμανουήλ

 

3. Διακογεωργίου Καλλίστος του Βασιλείου

 

4. Ευστρατίου Χρήστος του Στέλιου

 

5. Ζαννετίδης Φιλήμων του Γεωργίου

 

6. Ζωγραφίδης Ηλίας του Γεωργίου

 

7. Κακλιος Ιωάννης του Ανδρέα

 

8. Κανδινός Ιωάννης του Βασιλείου

 

9. Καραμαρίτης Νικόλαος του Ιωάννη

 

10. Καστρούνη Αικατερίνη (Καίτη) του Ιωάννη

 

11. Κλούβας Ιωάννης του Αντωνίου

 

12. Κουνάκης Παναγιώτης του Πέτρου

 

13. Μαντίκου Ευανθία (Εύα) του Μιχαήλ

 

14. Μαραβέλια - Αντωνιάδη Δικαια του Μιχαήλ

 

15. Μαρίνος Ανδρέας του Χρήστου

 

16. Μηνάς Ιωάννης του Νικολάου

 

17. Μπάρδος Χρήστος του Γεωργίου

 

18. Μπαριανάκης Μιχαήλ του Μενέλαου

 

19. Νικολής Νικόλαος τουο Μιχαήλ

 

20.Ορφανίδης Σάββας του Σωκράτη

 

21, Παπαβασιλείου Μαριετούλα (Μαριέτα) του Βασιλείου

 

22. Παυλάκη - Διακίδη Ειρήνη (Ρένα) του Νικολάου

 

23. Πόμπου Σάββας του Σταματίου

 

24. Πρίντεζης Γεώργιος - Τσαμπίκος του Νικολάου

 

25. Σορωνιάτης Λοίζος (Λούης) του Νικολάου

 

26. Σωτρίλλης Θωμάς του Βασιλείου

 

27. Τριομμάτης Φίλιππος του Τσαμπίκου

 

28. Τσαβάρη Άννα του Μιχαήλ

 

29. Τσοπανάκης Δημήτριος του Σάββα

 

30. Φλεβάρης Ιωάννης τοου Στέργου

 

31. Φωκιαλη - Ιωαννίδη Σταματία (Τούλα) του Αλέξανδρου

 

32. Χαρτερός Παύλος του Κωνσταντίνου

 

33. Χατζηαντωνίου Ευάγγελος του Νικολάου

 

Περιφερειακή Ενότητα Σύρου

 

1. Δαδαός Μάρκος του Αντωνίου

 

2. Κουζούπης Ιωάννης του Αντωνίου

 

3. Παπίτση Χρηστιάννια του Γεωργίου 

 

4. Ρούσσος Αντώνιος του Λεονάρδου

 

5. Χατζαντώνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

Περιφερειακή Ενότητα Τήνου

 

1. Γιαγιας Ιωάννης του Αντωνίου

 

2. Φώσκολου Σοφία του Ιωάννη