Πρωτάθλημα Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/12

Πρωτάθλημα Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/12

 

 

 
 
Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)
Ομάδες                                         Γήπεδο          Ημερομηνία                    Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 13/12/14 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ  Κυριακή 14/12/14 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ    Κυριακή 14/12/14 14:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι.
 
Α' Κατηγορία 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ          ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 13/12/14 19:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ  Δ. Σ. ΜΗΛΟΥ Κυριακή 14/12/14 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ                     ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ    Δευτέρα 15/12/14 17:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
 
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/12/14 16:15 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ. 
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ    ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/12/14 19:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν. 
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ           Δ.Σ. ΝΑΞΟΥΚυριακή 14/12/14 09:45 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
 
Νέων - 2ος Ομιλος (5η αγωνιστική)
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή 14/12/14 19:45 , ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ                 Δ.Σ. ΝΑΞΟΥ  Τετάρτη 17/12/14 15:00 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ                             ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ   Τετάρτη 17/12/14 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
 
Νέων - 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική)
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ           ΚΑΜΑΡΙΟΥ     Κυριακή 14/12/14 11:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ.
 
Παίδων - 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ                            ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ     Σάββατο 13/12/14 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.