Α.Ο. Μυκόνου: Το πρόγραμμα των αγώνων στη Γ' Εθνική Μπάσκετ

Α.Ο. Μυκόνου: Το πρόγραμμα των αγώνων στη Γ' Εθνική Μπάσκετ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας μπάσκετ, το οποίο θα ξεκινήσει στις 17 Οκτωβρίου, με τον εκπρόσωπο των Κυκλάδων Α.Ο. Μυκόνου να αντιμετωπίζει στην πρεμιέρα εκτός έδρας τον Α.Ο. Εμπιονίδας.
 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
 
1η Αγωνιστική - 17/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΚΑΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
 
2η Αγωνιστική - 24/10/21
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΑΠ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
 
3η Αγωνιστική - 31/10/21
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική - 07/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΠ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
 
5η Αγωνιστική - 14/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΠ
 
6η Αγωνιστική - 21/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΠ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 
7η Αγωνιστική - 28/11/21
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
 
8η Αγωνιστική - 05/12/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΠ
 
9η Αγωνιστική - 12/12/21
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
 
10η Αγωνιστική - 19/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΠ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
 
11η Αγωνιστική - 09/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική - 16/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 
13η Αγωνιστική - 23/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
 
14η Αγωνιστική - 30/01/22
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΚΑΠ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
 
15η Αγωνιστική - 06/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΚΑΠ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 
16η Αγωνιστική - 13/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
 
17η Αγωνιστική - 20/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΠ
 
18η Αγωνιστική - 06/03/22
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 
19η Αγωνιστική - 13/03/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΑΠ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
 
20η Αγωνιστική - 20/03/22
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΑΠ
 
21η Αγωνιστική - 03/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΚΑΠ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
 
22η Αγωνιστική - 10/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ