Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων από τα Δήλεια 2014

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων από τα Δήλεια 2014

 

 

 

Αποτελέσματα των αγώνων από τα 150 ΠΠ Β’
 
Πρώτος ο Κοιλιας Άγγελος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 19,71
 
Δεύτερος ο Μαντζαρης Λευτέρης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 21,05
 
Τρίτος ο Παναγιώτης Ανδρέας του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 22,63
 
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΜΙΝΙ ΠΚ
 
Πρώτος ο Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 22,97
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΜΙΝΙ ΠΠ
 
Πρώτος ο Μωραϊτης Δημήτρης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 4.00.74
 
Δεύτερος ο Προβατάς Γιώργος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 4.01.38
 
Τρίτος ο Κουσαθανάς Γιώργος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 4.02.89
 
Τέταρτος ο Δρυδάκης Αριστοτέλης του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4.07.93
 
Πέμπτος ο Πουλημένος Γιώργος του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς 
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΜΙΝΙ ΠΚ
 
Πρώτη η Ζάνου Ελένη του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 3.58.29
 
Δεύτερη η Μπλέτσα Πολύτιμη του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 4.04.16
 
Τρίτη η Σουλιώτη Ελευθερία του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4.08.74
 
Τέταρτη η Κουκά Νικολέτα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 4.27.96
 
Πέμπτη η Φίννις Άννα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 5.07.35
 
Έκτη η Ασημομύτη Χρύσα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 5.33.57
 
Έβδομη η Καρδάση Δήμητρα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τη σκυταλοδρομία 4χ50 ΜΙΝΙ ΠΚ
 
Πρώτη η ομάδα του Α.Ο. Μυκόνου με τις Κουκά Νικόλέτα, Φίννις Άννα, Κουσαθανά Νικολέτα, Μπλέτσα Πολίτιμη με αποτέλεσμα 41,24
 
Δεύτερη η ομάδα του Γ.Σ. Κηφισιάς με τους Κογκετσίδη Μαριάννα, Παναγιωτίδη Κατερίνα, Κατσαφανα Ντορίτα, Ζάνου Ελένη με αποτέλεσμα 33,20
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τη σκυταλοδρομία 4χ50 ΜΙΝΙ ΠΠ
 
Πρώτη η ομάδα του Α.Ο. Φιλοθέης με τους Μοραείτης Δημήτρης, Καραστάτσης Αναστάσιος, Λαζάρου Πέτρος, Προβατας Γιώργος με αποτέλεσμα 32,23
 
Δεύτερη η ομάδα του Πανελληνίου με τους Δρυδάκης Αριστοτέλης, Κοιλιας Νίκος, Ψέμας Γιώργος, Απωνόπουλος Άγγελος με αποτέλεσμα 33,83
 
Τρίτη η ομάδα του Α.Ο. Μυκόνου με τους Νάζος Δημήτρης, Θειακούλης Στέφανος, Ντουραουερ Αρίων, Μπλέτσας Βασίλης με αποτέλεσμα 33,93
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τη σκυταλοδρομία 4χ60 ΠΚ Β’
 
Πρώτη η ομάδα της Γ.Σ. Κηφισιάς με τις Ντουσκα Μαρίνα, Σιγκαλάκι Τατιάννα, Μπακλή Νεφέλη, Παναγωτοπούλου Κατερίνα με αποτέλεσμα 33,68
 
Δεύτερη η ομάδα της Α.Ο. Φιλοθέης με τις Αναγνωστοπούλου Σοφία, Κουλουμέντα Αλίνα, Παπαχρήστου Μυρτώ, Λιάγκα Άννα με αποτέλεσμα 34,34
 
Τρίτη η ομάδα του Α.Ο. Μυκόνου με τις Νάζου Μαρία, Χανιώτη Ευγενία, Μότσανου Στεφανία, Πελτετζή Σοφιλένα, με αποτέλεσμα 35,69
 
Τέταρτη η ομάδα του Πανελληνίου με τις  Παπαδάκη Άννα, Κωστοπούλου Νεφέλη, Σγουμπούλου Ιωάννα, με αποτέλεσμα 36,30
 
Πέμπτη η ομάδα του Γ.Σ. Κηφισιάς με τις Βίκογλου Χριστίνα, Κατσούλη Τζέλα,
Παπαπέτρου Νατάσα, Παπαδρεάδη Βασιλική με αποτέλεσμα 39,38
 
Αποτελέσματα των αγώνων της σκυταλοδρομίας 4χ60 ΠΠ Β’
 
Πρώτη η ομάδα του Πανελληνίου με τους Σταματτέλος Ευάγγελος, Γούτσιας Κωνσταντίνος, Αντωνάκης Κωνσταντίνος, Κοιλιας Άγγελος με αποτέλεσμα 35,36
 
Δεύτερη η ομάδα του Α.Ο. Φιλοθέης με τους Μιχαλόπουλος Παναγιώτης, Ροντογιάννης Αριστοφάνης, Παισιος Ευθύμης, Τσόλας Δημήτρης με αποτέλεσμα 38,91
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το ύψος ΠΠ Α’
 
Πρώτος ο Βερώνης Κωνσταντίνος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 1,55
 
Δεύτερος ο Παπαδόπουλος Χρήστος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 1,50
 
Τρίτος ο Πουλιος Ευάγγελος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με
αποτέλεσμα 1,30
 
Τέταρτος ο Παλλας Σωτήριος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,20
 
Πέμπτος ο Ταζαρτες Ιάσωνας του Συλλόγυ Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,15
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το μήκος ΠΑ Β’
 
Πρώτος ο Αντωνακάκης Κωνσταντίνος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4,82
 
Δεύτερος ο Νταρσυ Αλέξανδρος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4,52
 
Τρίτος ο Γουτσιας Κωνσταντίνος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4,35
 
Τέταρτος ο Παισιος Ευθύμης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3,93
 
Αποτέλεσμα των αγώνων από το μήκος ΠΚ Β’
 
Πρώτη Κουλουμέντα Αλίνη του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 4,90
 
Δεύτερη η Λιαροπούλου Κλεοπάτρα του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 4,30
 
Τρίτη η Βασιλακοπούλου Βεατρίκη του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 4,10
 
Τέταρτη η Παλιούρα Ευδοξία του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3,70
 
Πέμπτη η Κατσούλη Σταυρούλα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 3,22
 
Έκτη η Βλασσοπούλου Κατερίνα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 2,85
 
Αποτέλεσμα των αγώνων από το μπαλάκι ΜΙΝΙ ΠΠ
 
Πρώτος ο Βουτσίνος Φραγκίσκος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 27,16
 
Δεύτερος ο Ψέμμας Γιώργος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 25,32
 
Τρίτος ο Κοιλιας Νίκος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 24,10
 
Τέταρτος ο Αντωνόπουλος Άγγελος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 22,61
 
Πέμπτος ο Πουλουδης Παναγιώτης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 14,10
 
Αποτέλεσμα των αγώνων από το ύψος ΠΚ Α’ Γυναικών
 
Πρώτη η Σκουφά Σοφία με αποτέλεσμα 1,25
 
Δεύτερη η Λυρατζή Ξενια με αποτέλεσμα 1,15
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το ύψος ΠΚ Α’ Ανδρών
 
Πρώτος ο Βερώνης Κωνσταντίνος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 1,55
 
Δεύτερος ο Παπαδόπουλος Χρήστος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 1,50
 
Τρίτος ο Πουλιος Ευάγγελος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 1,30
 
Τέταρτος ο Παλλας Σωτήριος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,20
 
Πέμπτος ο Ταζαρτες Ιάσωνας του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,15
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το μπαλάκι ΠΠ Β’
 
Πρώτος ο Σταυρόπουλος Χριστόφορος με αποτέλεσμα 47,93
 
Δεύτερος ο Ναουμένκο Βλαντιμίρ με αποτέλεσμα 10,35
 
Αποτελέσματα των αγώνων  3000 Άνδρες
 
Πρώτος ο Μίνο Γιώργος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 10,26,68
 
Δεύτερος ο Καραικος Παναγιώτης του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 10,27,30
 
Τρίτος ο Μπακατσέλος Διομήδης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 10,27,76
 
Τέταρτος ο Μαντιαζ Ματθαίος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 10,28,31
 
Πέμπτος ο Κατσικέας Νώντας του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 10,33,16
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τη Σφαιροβολία Γυναικών
 
Πρώτη η Μολσακοβαιτε Ρενάτα του Ολυμπιακού με αποτέλεσμα 35,35
 
Δεύτερη η Ανουσάκη Λένα του Εθνικού με αποτέλεσμα 63,03
 
Τρίτη η Μαυροχαη Ελένη από την Κύπρο με αποτέλεσμα 29,31
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τη Σφαιροβοία Ανδρών
 
Πρώτος ο Τζωρτιάδης Γρηγόριος του Πανελληνίου με αποτέλεσμα 133,61
 
Δεύτερος ο Ανυφάντης Παναγιώτης του Ολυμπιακού με αποτέλεσμα 130,66
 
Τρίτος ο Ακτυπης Παναγιώτης του Αιόλου Πατρών με αποτέλεσμα 128,35
 
Τέταρτος ο Μπουζγιάννης Παναγιώτης του Γ.Σ. Ταλυκεια με αποτέλεμα 109,46
 
Πέμπτος ο Ποτουρίδης Νίκος του Πανελλήνιου με αποτέλεσμα 126,36
 
Έκτος ο Αντωνίου Γιώργος του Πανελλήνίου με αποτέλεσμα 99,53
 
Έβδομος ο Νασιακος Θεόδωρος της ΑΕΚ με αποτέλεσμα 93,1