Δήλεια 2014 η συνέχεια των αποτελεσμάτων

Δήλεια 2014 η συνέχεια των αποτελεσμάτων

 

 

 

Αποτελέσματα των αγώνων από τα 80 ΠΚ Α’
 
Πρώτη η Σκουφά Σοφία του Συλλόγου Κηφισιάς με αποτέλεσμα 11.7.16
 
Δεύτερη η Νικολάου Ιφιγένεια του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 11.7.19
 
Τρίτη η Καραγιάννη Νικολέτα του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 12,67
 
Τέταρτη η Κυερνήτη Μαριανέλα του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 14,18
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το Μήκος ΜΙΝΙ ΠΠ
 
Πρώτος ο Νικολακόπουλος Μανώλης του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 4,05
 
Δεύτερος ο Μωραϊτης Νικόλαος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3,93
 
Τρίτος ο Καραστατερης Αναστάσιος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3,50
 
Τέταρτος ο Θειακούλης Στέφανος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 3,37
 
Πέμπτος ο Προβατάς Λευτέρης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3,45
 
Έκτος ο Κοιλιας Νίκος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 3,43
 
Έβδομος ο Ντουραουερ Αρίων του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 3,25
 
Όγδοος ο Αντωνόπουλος Άγγελος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 3,15
 
Έννατος ο Βρισημτζής Αλέξανδρος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 2,33
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το Μπαλάκι ΠΚ Β΄
 
Πρώτη η Σγουμποπούλου Ιωάννα του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 33,53
 
Δεύτερη η Ζουγανέλη Μαρίνα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 26,83
 
Τρίτη η Χρυσίκου Παγώνα του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 19,67
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 150 ΠΚ Β’ 
 
Πρώτη η Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 20,25
 
Δεύτερη η Σιγγελάκη Τατιάνα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 21,12
 
Τρίτη η Μπακλή Μαρία – Νεφέλη του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 21,28
 
Τέταρτη η Παπαχρήστου Μυρτώ του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 21,33
 
Πέμπτη η Παπαπέτρου Αικατερίνη – Αναστασία του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 21,74
 
Έκτη η Παλαιολόγου Αλεξάνδρα του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 21,80
 
Έβδομη η Προσλολίτη Βασιλική του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 21,89
 
Όγδοη η Λιαγκα Άννα του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 22,34
 
Ένατη η Παπανδρεάδη Βασιλική του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 23,66
 
Δέκατη η Ανδρικοπούλου Αρχοπάκη-Ελένη του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 26,26
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 600 ΠΠ Β’
 
Πρώτος ο Λυκούρης Νίκος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 1.45.56
 
Δεύτερος ο Σταματέλος Ευάγγελος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 2.10.07
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΠΚ Β’
 
Πρώτη η Βλάχου Ευαγγελία του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 3.58.80
 
Δεύτερη η Μοτσάνου Στεφανία του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 4.03.32
 
Τρίτη η Χανιώτη Αικατερίνη του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 4.12.81
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΠΠ Β’ 
 
Πρώτος ο Καραγιάννης Μιχάλης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 3.27.33
 
Δεύτερος ο Ροντοφιάννης Αριστοφάνης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 3.28.03
 
Τρίτος ο Κωνσταντάρας Μάνος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 3.45.89
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΠΠ Α’
 
Πρώτος ο Σταυρόπουλος Εμμανουήλ του Συλλόγου Γ.Σ. Κερατσινίου με αποτέλεσμα 3.03.86
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 1000 ΠΚ Α’
 
Πρώτη η Προβατά Παναγιώτα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 3.25.63
 
Δεύτερη η Μάργαρη Μαρία του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 3,30,64
 
Αποτελέσματα των αγώνων από το Μπαλάκι ΜΙΝΙ ΠΚ
 
Πρώτη η Γαβριέλα Βίδη του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 22,60
 
Δεύτερη η Μπουσάι Σαμπρίνα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 21,80
 
Τρίτη η Βασάλου Μαρία του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 15,26
 
Τέταρτη η Μακαρένκο Βαλέρια του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 15,14
 
Πέμπτη η Βλασσοπούλου Φλώρα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 13,30
 
Έκτη η Χρυσίκου Αλεξάνδρα του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 6,00