Συνέχεια των αποτελεσμάτων από τα Δήλεια

Συνέχεια των αποτελεσμάτων από τα Δήλεια

 

Αποτελέσματα των αγώνων από τα 80 ΠΠ Α’
 
Πρώτος ο Παπαδόπουλος Χρήστος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 9,64 
 
Δεύτερος ο Μπούρας Νικόλαος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 9,79
 
Τρίτος ο Συγγελάκης Μανώλης του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 9,87
 
Τέταρτος ο Φακινος Ιωάννης του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 10,48
 
Πέμπτος ο Τσαντριζος Γιώργος του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 10,58
 
Έκτος ο Τσικαλάκης Γιάννης του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 10,59
 
Έβδομος ο Πουλιος Ευάγγελος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με
αποτέλεσμα 10,74
 
Όγδοος ο Σιώκος Γιώργος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 11,50
 
Ένατος ο Πετομπας Αλέξανδρος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 11,90
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 600 ΠΚ Β’
 
Πρώτη η Κατσούλη Αγγελική του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 2:06:10
 
Δεύτερη η Κουένκα Άλκηστη του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 2:11:58
 
Τρίτη η Γκιοκα Δάφνη του Συλλόγου ΑΣΕ Δούκα 
 
Αποτελέσματα των αγώνων 60 ΕΜΠ. ΠΚ Β’ 
 
Πρώτη η Παπαδάκη Άννα του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 12,01
 
Δεύτερη η Κοοουκουβιτάκη Έλλη του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 12,68
 
Τρίτη η Κωστοπούλου Νεφέλη του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 13,64
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 50 ΜΙΝΙ ΠΚ
 
Πρώτη η Καπαγιαννίδη Αλεξάνδρα του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα
7,69
 
Δεύτερη η Κογκετσίδη Μαριάννα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 8,09
 
Τρίτη η Παναγιωτίδη Κατερίνα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 8,17
 
Τέταρτη η Παππά Λαμπρινή του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,42
 
Πέμπτη η Δημητροπούλου Δάφνη του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 8,44
 
Έκτη η Παπαευαγγέλου Μαριάννα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,75
 
Έβδομη η Κουσαθανά Νικολέτα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,83
 
Όγδοη η Θεοδωροπούλου Πέγκυ του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,85
 
Ένατη η Δράκου Αλεξάνδρα του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 8,86
 
Δέκατη η Ελαμπαν Πόπη του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,87
 
Ενδέκατη η Μπαριαμπα Αναστασία του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα
8,85
 
Δωδέκατη η Μπομπαϊ Ελεάνα του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 9,01
 
Δέκατη Τρίτη η Σιώκου Ειρήνη του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 9,11
 
Αποτελέσματα των αγώνων από τα 50 ΜΙΝΙ ΠΠ
 
Πρώτος ο Λαζάρου Πέτρος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 7,55
 
Δεύτερος ο Σκαζας Γρηγόρης του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 7,90
 
Τρίτος ο Νάζος Δημήτρης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,37
 
Τέταρτος ο Αντωνόπουλος Άγγελος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 8,49
 
Πέμπτος ο Μαρκουλάκης Γιώρος του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 8,55
 
Έκτος ο Κοιλιας Νίκος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 8,59
 
Έβδομος ο Τζουβάλας Ορφέας του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,62
 
Όγδοος ο Μπλέτσας Βασίλης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,74
 
Ένατος ο Κανιούρας Βαίλης του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 8,80
 
Δέκατος ο Βουτσίνος Φραγκίσκος του Πανελλήνιου Συλλόγου με αποτέλεσμα 13,38
 
Αποτελέσματα των αγώνων του ύψους ΠΚ Α’ 
 
Πρώτος ο Βερώνης Κωνσταντίνος του Συλλόγου Α.Ο. Μυκόνου με αποτέλεσμα 1,55
 
Δεύτερος ο Παπαδόπουλος Χρήστος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 1,50
 
Τρίτος ο Πούλιος Ευάγγελος του Συλλόγου Α.Ο. Ρόδου Καλλιπατείρα με αποτέλεσμα 1,30
 
Τέταρτος ο Παλλας Σωτήριος του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,20
 
Πέμπτος ο Ταζαρτες Ιάσωνας του Συλλόγου Α.Ο. Φιλοθέης με αποτέλεσμα 1,15
 
Αποτελέσματα των αγώνων του ύψους ΠΠ Β’
 
Πρώτος ο Προβατάς Κωνσταντίνος του Συλλόγου Γ.Σ. Κηφισιάς με αποτέλεσμα 1,15