Δεν γίνεται κλήρωση και τη θέση της Σαντορίνης, παίρνει ο Πανιώνιος στον όμιλο της Α.Ε. Μυκόνου

Δεν γίνεται κλήρωση και τη θέση της Σαντορίνης, παίρνει ο Πανιώνιος στον όμιλο της Α.Ε. Μυκόνου

Σε μια απόφαση που έχει να κάνει με τον 6ο όμιλο προχώρησε η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ σύμφωνα με πληροφορίες του soccerlive.gr, μετά από εκείνη που πάρθηκε και αφορούσε την άνοδο στης Σαντορίνης 2020 στην Football League.
 
Πιο συγκεκριμένα στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής δεν θα γίνει κλήρωση όπως είχε ανακοινωθεί και τη θέση της Σαντορίνης 2020 στο πρόγραμμα του ομίλου θα πάρει ο Πανιώνιος.
 
Από εκεί και ύστερα η ομάδα της Α.Ε. Μυκόνου συνεχίζει την προετοιμασία της για Γ' Εθνική Κατηγορία όπου και θα αντιμετωπίσει τον «Ιστορικό».
 
Το πρόγραμμα στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής
 
1η αγωνιστική
 
Πανιώνιος - Πανναξιακός
 
Χαραυγιακός - ΑΕ Μυκόνου
 
Αήττητος Σπάτων - Φωστήρας
 
ΓΣ Μαρκό - ΑΕ Μοσχάτου
 
Εθνικός Πειραιά - Ηλιούπολη
 
Ρεπό: Προοδευτική
 
2η αγωνιστική
 
Προοδευτική - Πανιώνιος
 
Πανναξιακός - Χαραυγιακός
 
ΑΕ Μυκόνου - ΓΣ Μαρκό
 
Φωστήρας - Εθνικός Πειραιά
 
Ηλιούπολη - ΑΕ Μοσχάτου
 
Ρεπό: - Αήττητος Σπάτων
 
3η αγωνιστική
 
Πανιώνιος - Χαραυγιακός
 
Αήττητος Σπάτων - Προοδευτική
 
ΓΣ Μαρκό - Πανναξιακός
 
Ηλιούπολη - ΑΕ Μυκόνου
 
ΑΕ Μοσχάτου - Φωστήρας
 
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
 
4η αγωνιστική
 
Αήττητος Σπάτων - Πανιώνιος
 
Χαραυγιακός - ΓΣ Μαρκό
 
Προοδευτική - Εθνικός Πειραιά
 
Πανναξιακός - Ηλιούπολη
 
Φωστήρας - ΑΕ Μυκόνου
 
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου
 
5η αγωνιστική
 
Πανιώνιος - ΓΣ Μαρκό
 
Εθνικός Πειραιά - Αήττητος Σπάτων
 
Ηλιούπολη - Χαραυγιακός
 
ΑΕ Μοσχάτου - Προοδευτική
 
Φωστήρας - Πανναξιακός
 
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
 
6η αγωνιστική
 
Εθνικός Πειραιά - Πανιώνιος
 
ΓΣ Μαρκό - Ηλιούπολη
 
Αήττητος Σπάτων - ΑΕ Μοσχάτου
 
Χαραυγιακός - Φωστήρας
 
Προοδευτική - ΑΕ Μυκόνου
 
Ρεπό: Πανναξιακός
 
7η αγωνιστική
 
Πανιώνιος - Ηλιούπολη
 
ΑΕ Μοσχάτου - Εθνικός Πειραιά
 
Φωστήρας - ΓΣ Μαρκό
 
ΑΕ Μυκόνου - Αήττητος Σπάτων
 
Πανναξιακός - Προοδευτική
 
Ρεπό: Χαραυγιακός
 
8η αγωνιστική
 
ΑΕ Μοσχάτου - Πανιώνιος
 
Ηλιούπολη - Φωστήρας
 
Εθνικός Πειραιά - ΑΕ Μυκόνου
 
Αήττητος Σπάτων - Πανναξιακός
 
Χαραυγιακός - Προοδευτική
 
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό
 
9η αγωνιστική
 
Πανιώνιος - Φωστήρας
 
ΑΕ Μυκόνου - ΑΕ Μοσχάτου
 
Πανναξιακός - Εθνικός Πειραιά
 
Προοδευτική - ΓΣ Μαρκό
 
Χαραυγιακός - Αήττητος Σπάτων
 
Ρεπό: Ηλιούπολη
 
10η αγωνιστική
 
ΑΕ Μυκόνου - Πανιώνιος
 
ΑΕ Μοσχάτου - Πανναξιακός
 
Ηλιούπολη - Προοδευτική
 
Εθνικός Πειραιά - Χαραυγιακός
 
ΓΣ Μαρκό - Αήττητος Σπάτων
 
Ρεπό: Φωστήρας
 
11η αγωνιστική
 
Πανναξιακός - ΑΕ Μυκόνου
 
Προοδευτική - Φωστήρας
 
Χαραυγιακός - ΑΕ Μοσχάτου
 
Αήττητος Σπάτων - Ηλιούπολη
 
ΓΣ Μαρκό - Εθνικός Πειραιά
 
Ρεπό: Πανιώνιος