Τα ονόματα και οι σχολές εισαγωγής των μαθητών του Γενικού Λυκείου Μυκόνου

Τα ονόματα και οι σχολές εισαγωγής των μαθητών του Γενικού Λυκείου Μυκόνου

Τριαντα τέσσερις είναι οι μαθητές και μαθήτριες του Γενικού Λυκείου Μυκόνου που εισήχθησαν φέτος σε Ανώτατα και Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της Χώρας. Αναλυτικά τα ονόματα και οι σχολές εισαγωγής: 

ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και της ΑΝΔΡΙΑΝΝΗΣ : ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ και της ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΣ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ και της ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΣ : ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΖΕΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΔΙΟΝΥΣΙΑΣ : ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ και της ΙΟΥΛΙΑΣ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ και της ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΣΣΑΒΕΤΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ και της ΛΕΥΚΗΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΛΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ και της ΓΕΩΡΓΙΑΣ : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΩΝΤΑΡΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ : ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΝΤΙΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ και της ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ και της ΑΝΝΑΣ : ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΕΙΡΗΝΗΣ : ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και της ΦΡΑΣΚΟΥΛΑΣ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΑΗ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΑΝΝΑΣ : ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΥΚΟΥΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΦΩΤΕΙΝΗΣ : ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΑΤΡΙΣΙ ΜΕΛΕΚ του ΦΕΧΜΙ και της ΧΕΚΟΥΡΙΕ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ κα ι της ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ : ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΝΑΖΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ : ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΝΤΑΒΙΔΙ ΓΙΟΥΣΤΙΑΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ και της ΕΥΓΕΝΙ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΞΥΔΑΚΗ ΑΙΜΗΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ και της ΙΩΑΝΝΑΣ : ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΞΥΔΑΚΗ ΦΛΩΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ και της ΕΙΡΗΝΗΣ : ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΖΩΗ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΕΛΕΝΗΣ : ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ και της ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΕΥΣΤΑΘΙΑΣ : ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ και της ΕΛΕΝΗΣ : ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΒΙΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΪ και της ΑΝΝΑΣ : ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΣΚΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΔΗΜΗΤΡΑΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΣΚΟΥΡΤΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΜΠΕΡΤ και της ΑΛΜΑ : ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΕΙΡΗΝΗΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΧΑΡΧΑΝΤΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΕΛΕΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ : ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑΣ Β' 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2016)

ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΧΑΒΒΑ-ΕΥΑ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ και της ΓΑΛΙΝΑ : ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑ

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ : ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ και της ΑΝΘΗΣ : ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑΣ Β' 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)

ΑΝΤΡΕΪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΟΝΕΛ και της ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΑΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και της ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

Πολλά Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και καλή πρόοδο στις σπουδές τους.